Wycieczka do Sadów Klemensa
W piątek pojechaliśmy na wycieczkę do Sadów Klemensa. Pogoda i humory dopisywały. Beztroska zabawa na powietrzu przeplatała się z nauką. Poznaliśmy wiele tajemnic jabłek, posmakowaliśmy soku jabłkowego, smakowało nam też jabłuszko suszone. Śmiało pokonywaliśmy wszystkie atrakcje: strachowisko, turlanie owoców, tory przeszkód, brzozowy labirynt, no i oczywiście nasze ulubione dmuchańce. Bardzo podobała nam się również przejażdżka kolejką. Na zakończenie spotkaliśmy się z Panem Klemensem. Wróciliśmy zmęczeni, brudni, ale bardzo szczęśliwi.
