Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jagody

Nauczyciele: Anna Karwat, Marta Urbaniak
Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne: Aleksandra Selenta
Angielski: Anna Karwat 
Woźna oddziałowa: Anna Michalak

Imię i nazwisko nauczycielaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Anna Karwat

7.00 - 11.00

12.00 -15.307.00 - 12.3010.30 -15.3011.00 - 15.30
Marta Urbaniak11.00 - 15.307.00 - 12.0012.30 -15.307.00 - 10.307.00-11.00

Nauczyciel współorganizujący/ Aleksandra Selenta

9.00 - 13.009.00 - 13.009.00 - 13.009.00 - 13.009.00 - 13.00

Anna Karwat - język angielski

11.00 - 11.30

 

 

9.30 - 10.00 

Rytmika 

 

 

 

 12.00 - 12.30

Zumba 

 

 

 

 11.00 - 11.30
Czytanie z Gościem, wizyta Mamy Frania

W dniu dzisiejszym Jagódki odwiedził bardzo miły i sympatyczny gość, mama Franka. Pani Kasia przeczytała dzieciom ulubiona bajkę swojego syna, była to opowieść o bardzo dużym lwie. Jagódki z ogromnym zaciekawieniem i w skupieniu słuchały opowieści, śledząc losy głównego bohatera. Bardzo dziękujemy pani Kasi za wizytę.

Rozwijamy nasze zainteresowania

Jagódki bardzo lubią spędzać czas w sposób aktywny i kreatywny, często wspólnie układamy puzzle. Dzięki temu wspieramy swój rozwój poznawczy, rozwijamy naszą motorykę małą oraz koordynacje wzrokowo- ruchową. Jest to świetna okazja do nauki dzielenia się elementami, wzajemnej pomocy oraz czerpania radości z sukcesu

Zabawy na świeżym powietrzu

Jagódki uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, w dniu dzisiejszym nasz plac zabaw przedszkolny zamienił się w prawdziwe centrum dowodzenia, pełne śmiechu, energii i niesamowitych odkryć. Każdy z nas odkrywał w sobie swoje nowe super moce.

Dzień Chłopaka i Dziewczyny

W dniu dzisiejszym Jagódki świętowały Dzień Chłopaka i Dziewczyny. Wspólnie spędziliśmy ten czas na szalonej zabawie w sali zabaw "Dzieciaki Rządzą", był to wyjątkowy czas w którym połączyliśmy radosną zabawę z budowaniem pozytywnych relacji rówieśniczych, integracją grupy i nauką wzajemnego szacunku.