Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców

Nabór na kolejną edycję „Treningu Umiejętności Społecznych” - (TUS)  dla mieszkańców Miasta Skierniewice

Trening Umiejętności Społecznych to zajęcia grupowe, skierowane do dzieci i młodzieży, mające na celu kształtowanie rozwoju społeczno – emocjonalnego. Dedykowane są dzieciom i młodzieży od 6 do 18 roku życia. Termin zgłaszania formularzy do 14 lutego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w linkach.

TUS_Informacja

TUS_formularz_zgłoszeniowy

Deklaracja_uczestnictwa_w_zajęciach_TUS


DEKLARACJE KONTYNUACJI 

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2023/2024 do Przedszkola Nr 3 z oddziałami Integracyjnymi w Skierniewicach, których dzieci będą w roku szkolnym 2024/2025 kontynuować edukację w przedszkolu, w terminie od 22.01.2024 r.  do 02.02.20224 r., składają u nauczycielek w oddziałach, do których uczęszczają dzieci deklaracje kontynuacji edukacji w przedszkolu na rok szkolny 2024/2025.

DRUK DO POBRANIA

Zarządzenie Nr 2/2024 Dyrektora Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Skierniewicach z dnia 8 stycznia 2024 r. w sprawie składania deklaracji kontynuacji edukacji w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Skierniewicach na rok szkolny 2024/2025 dla dzieci przyjętych do przedszkola


PRZERWA WAKACYJNA

W roku szkolnym 2023/2024 przerwa pracy przedszkola została ustalona od 1 do 31 lipca 2024 r.

Termin przerwy pracy przedszkola na rok 2024


INFORMACJA

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 25 stycznia (czwartek).

Dobra zabawa gwarantowana.

 


Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach oraz Światowy Tydzień Wiedzy o Antybiotykach

Zapraszamy do zapoznania z materiałami przesłanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną dotyczące problemu narastania oporności na antybiotyki wśród drobnoustrojów wywołujących zakażenia u ludzi. 

Wystawa tematyczna

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach '2023 - PAKIET PRASOWY

Drodzy Rodzice

Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie i głosy oddane na nasz projekt. Jednocześnie miło jest nam poinformować, że przedszkole zakwalifikowało się do realizacji projektu w doposażenie placu zabaw w nowe urządzenia, które dostarczą dzieciom niezapomnianej zabawy.

 

Dziękujemy!!!

 

BUDŻET OBYWATELSKI

Drodzy Rodzice

Zapraszamy do głosowania na nasz projekt z Budżetu Obywatelskiego "Lecimy samolotem po marzenia" - doposażenie placu zabaw.

Głosować można do 10 października 2023 r. Każdy głos przybliża nas do wygranej!

Link do głosowania https://skierniewice.budzet-obywatelski.org/glosowanie 

Wybieramy kategoria lokalne nr 50 Lecimy samolotem po marzenia

 

BAJKI DO POSŁUCHANIA

Na drzwiach wejściowych znajdują się kody QR, prezentujące bajki oraz wiersze nagrane przez skierniewiczan, które można wykorzystać podczas jazdy samochodem, zasypiania, wyciszenia itp. Wystarczy zeskanować kod telefonem i gotowe. Zachęcamy do słuchania!

 

 

Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Skierniewicach realizuje Wojewódzki Projekt "Łódzkie dwujęzyczne" w grupach 3, 4, 5 i 6 - letnich, finansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.


Harmonogram przerwy pracy przedszkola w roku szkolnym 2022/2023


 

Prosimy zapoznać się ze zmianami w dokonywaniu opłat za przedszkole w zakładce opłaty kliknij tu